New Golden Mile - Moderné bývanie priamo pri pláži

Referenčné číslo: VT19895
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 148.00 m2 - 406.00 m2
 
Cena:
792.000 € - 2.580.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Priamo pri pláži!

Pre tých, ktorí túžia po druhom domove na španielskom pobreží, je tento rezort perfektnou voľbou. Predstavujeme moderný rezort priamo na pláži na preslávenej Costa del Sol v oblasti New Golden Mile, približne 10 - 12 minút jazdy od presláveného Puerto Banus. Priestrannosť, moderný dizajn, prestížne umiestnenie a očarujúce výhľady sú pýchou tohto úžasného projektu.

Najlepšia klíma v Európe

Rezort sa nachádza v prvej línii pri mori v prestížnej oblasti medzi slávnym Puerto Banús a Estepona. V blízkosti sa nachádzajú všetky služby a zariadenia, ktoré by ste mohli potrebovať. Táto oblasť bola navyše na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Ponúka cez 325 slnečných dní v roku a ročnú priemernú teplotu 19 °C. Pobrežie pri Estepone ponúka 17 pláží s jemným pieskom, ktoré sa rozprestierajú do dĺžky až 21 km.

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Oblasť je skvele dostupná autom, vlakom, letecky i loďou. Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 50 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto alebo využiť taxi.

Rezort

Vyberte si druhý domov pri mori, o ktorom ste vždy snívali. Rezort je vďaka rozlohe približne 15 000 m2, novému rezidenčnému konceptu a všetkému vybaveniu, pripravený stať sa najexkluzívnejším prímorským projektom v Estepone. Komplex zaisťuje maximálny komfort a relaxáciu. Majitelia môžu využiť dychberúci infinity bazén, relaxačný priestor s lehátkami a slnečníkmi, jacuzzi, tenisové a paddle kurty, fitnes centrum, priestor na barbecue, zelený park a ďalšie. Nezabúda sa ani na deti. Súčasťou bude detské ihrisko či detský vyhrievaný bazén. Súčasťou rezortu sú exkluzívne apartmány, luxusné strešné penthousy, samostatné vily aj bungalovy určené na predaj do osobného vlastníctva. K nehnuteľnostiam patrí privátne parkovacie miesto v podzemných garážach. K dispozícii je tiež vonkajšie parkovisko pre 20 - 25 áut.

Apartmány

Resort má celkom 24 nádherných apartmánov s 2 - 3 spálňami rozdelených do 3 samostatných budov. Majitelia apartmánov si môžu užívať veľkoryso navrhnuté privátne terasy s úžasným výhľadom na more. Pokiaľ si zvolíte niektorý z 12 apartmánov na prízemí, môžete sa tešiť z veľkých súkromných záhrad, kde je možné inštalovať vlastný bazén.

Penthouse

Vybrať si môžete aj zo 6 svetlých mezonetových strešných apartmánov s 3 - 4 spálňami a panoramatickým výhľadom na more. V hornom poschodí sa nachádza hlavná spálňa s priestrannou terasou. V nižšom poschodí sú 2 spálne s kúpeľňami, šatňami a terasami, samostatnou toaletou, pracovňa, priestranná kuchyňa s jedálňou a obývačkou, komora a veľká terasa s možnosťou inštalácie bazéna.

Vily

Súčasťou rezortu sú tiež dve luxusné 4 - 5 spálňové vily ponúkajúce priestranný a moderný interiér, rovnako ako privátne vonkajšie priestory s bazénom, vírivkou a verandou. Každá vila číta 3 priestranné a slnkom zaliate podlažie a vďaka svojmu bezkonkurenčnému umiestneniu ponúka priamy prístup na pláž. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú maximálne súkromie a zároveň zázemie skvele vybaveného rezortu.

Bungalovy

6 jedinečných bungalovov sa rozprestiera v prvej línii pri pláži, na ktorú ponúka priamy prístup. Súčasťou je veľká záhrada, terasa, veranda a súkromný bazén pre maximálne pohodlie. Veľkorysé obytné priestory sú usporiadané cez 3 poschodia. Súčasťou sú 3 - 4 spálne s kúpeľňami, šatňami, pracovňa, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou.

Udržateľnosť

Developer volí k stavbe najlepšie materiály a myslí aj na životné prostredie. Rezort by mal dostať certifikát BREEAM®, ktorý podporuje udržateľnejšiu stavbu, z ktorej plynú budúcim majiteľom ekonomické, ekologické a sociálne benefity. BREEAM® je najpokročilejší spôsob hodnotenia a certifikácie udržateľnosti budovy.

Termín výstavby

Projekt bude stavaný v dvoch fázach. Na prvú fázu je už vydané stavebné povolenie. Plánované začatie stavby je v septembri 2019. Pri druhej fázy výstavby sa teraz vybavuje stavebné povolenie. Dokončenie rezortu sa predpokladá na jeseň 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: