Nové apartmány v luxusnom rezorte priamo na golfovom ihrisku

Referenčné číslo: TW19821
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Mijas
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 108.22 m2 - 154.24 m2
 
Cena:
282.000 € - 445.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

V údolí Mijas, priamo v najväčšom golfovom rezorte v Španielsku s prestížnymi golfovými ihriskami, sa rozkladá nový projekt 20 strešných bytov a 40 slnečných apartmánov. Jedná sa o oplotený areál so spoločnými záhradami a bazénom, sľubujúci luxus a súkromie.

Behom pár minút sa odtiaľto autom dostanete k pohoriu Mijas, do rovnomennej dediny, Marbelly alebo Fuengiroly, La Cala de Mijas alebo prístavu Puerto Banús. Nádherné pláže na Costa del Sol sú vzdialené len 10 minút jazdy.

V prvej fáze je na predaj celkom 12 strešných bytov s vlastnou strešnou terasou a 24 apartmánov, ktoré budú pripravené na odovzdanie 1. novembra 2019. Strešné byty majú 3 spálne, apartmány 2 alebo 3 spálne. Vyznačujú sa veľmi vysokou kvalitou a svetlým interiérom. Zo všetkých jednotiek sa naskytá nádherný výhľad na golfové ihrisko, pobrežie a pohorie Mijas. Cena zahŕňa súkromné parkovacie miesto v podzemnej garáži a úložné priestory. Ďalšou prednosťou projektu sú solárne panely, tepelná a zvuková izolácia a systém prirodzeného vetrania.

Na majiteľov apartmánov navyše čakajú výhody v rezorte La Cala, ktorý zahŕňa tri 18 jamkové golfové ihriská, wellness centrum a centrum hydroterapie, reštaurácie, štvorhviezdičkový hotel, tenisové kurty, bežeckú dráhu, posilňovňu s kvalifikovanými trénermi, futbalové ihrisko a stráženie 24 hodín denne.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: