Nové exkluzívne apartmány v golfovom rezorte

Referenčné číslo: TW19823
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Benahavis
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 131.98 m2 - 137.36 m2
 
Cena:
555.000 € - 730.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Tento projekt zahŕňa len 14 apartmánov. Jedná sa teda o jedinečnú príležitosť pre 14 vlastníkov bývať priamo v rezorte Westin La Quinta Golf Resort & Spa v dedine Benahavis, len 10 minút od Marbelly. Počas pár minút jazdy autom sa dostanete k nádhernému pohoriu Sierra de las Nieves, na pláže v letoviskách San Pedro a Marbella alebo do prístavu Puerto Banús s rušným nočným životom. V okruhu 20 kilometrov nájdete všetko, čo Costa del Sol ponúka.

Rezidenčný komplex aj golfové ihrisko dokonale zapadajú do okolitej krajiny a patrí k jednej z najexkluzívnejších oblastí na Costa del Sol. Budovy a terasy sú orientované na juhozápad a interiéry plne využívajú prirodzené denné svetlo. Navyše ponúkajú skvelé výhľady na golfové ihrisko a pobrežie Stredozemného mora.

Projekt pozostáva z troch elegantných trojpodlažných budov s priestrannými apartmánmi so záhradou v prízemí, dvojpodlažnými bytmi s terasami a strešnými bytmi. Súčasťou strešných bytov je vlastná strešná terasa s výmerou 100 m2. Budovy tvoria uzavretý areál so záhradami a spoločným bazénom.

Každá jednotka má 3 spálne a 2 alebo 3 kúpeľne, kompletne vybavenú kuchyňu vrátane spotrebičov, klimatizáciu a vykurovanie. Cena zahŕňa tiež vlastné garážové státie a úložné priestory. Apartmány využívajú solárnu energiu a patria do triedy energetickej náročnosti B. O ešte väčšie pohodlie sa postará tepelná a zvuková izolácia a systém prirodzeného vetrania.

S vlastníctvom apartmánu sú tiež spojené výhody v golfovom rezorte s tromi deväť jamkovými ihriskami. Ihriská sú vhodné pre hráčov všetkých úrovní a patria k tým najlepším v tejto oblasti. Golfový rezort ďalej zahŕňa štvorhviezdičkový hotel, niekoľko reštaurácií, kúpele a golfovú akadémiu. Apartmány budú pripravené na odovzdanie v tretej tretine roka 2019.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: