Nové radové domy pri golfovom ihrisku, neďaleko pláží i hôr

Referenčné číslo: TW19824
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 217.51 m2 - 230.48 m2
 
Cena:
280.000 € - 320.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

V Estepone, priamo v srdci Costa del Sol, sú teraz na predaj nové priestranné domy s panoramatickým výhľadom na golfové ihrisko Estepona Golf, more alebo hory. Komplex je veľmi dobre dostupný. Počas 20 minút sa autom dostanete do Marbelly, počas 10 minút na úžasné pláže La Rada, Barronal alebo Bahía Dorada. Najbližšia pláž je odtiaľ vzdialená len 3 km. Vďaka príjemnému podnebiu je Estepona vhodná pre celoročné bývanie. Ponúka veľa možností, ako tráviť voľný čas, aj všetky potrebné služby.

Majitelia radových domov sa môžu tešiť na výhody a služby, ktoré na nich čakajú na 18 jamkovom golfovom ihrisku. Navyše môžete navštíviť niektoré z ďalších exkluzívnych ihrísk, pláží a iných atrakcií v okruhu 30 km.

Tento nový rezidenčný komplex zahŕňa celkom 48 radových domov s veľkými terasami. Areál je oplotený a zahŕňa spoločné záhrady a bazény a je zasadený do nádhernej krajiny. Projekt sa vyznačuje vysokou kvalitou, luxusnými materiálmi a premysleným dizajnom.

V prvej fáze je na predaj 20 trojpodlažných domov s 3 spálňami, 2 kúpeľňami, šatníkom a otvorenou obývacou izbou spojenou s kuchyňou. Vďaka orientácii na juh a juhozápad maximálne využívajú prirodzené denné svetlo. Súčasťou je podzemná garáž pre jedno vozidlo a úložné priestory. Moderné vybavenie zahŕňa solárne panely, tepelnú a zvukovú izoláciu a systém prirodzeného vetrania.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: