Špičkové apartmány v nádhernom prostredí New Golden Mile

Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 185.29 m2 - 295.43 m2
 
Cena:
520.000 € - 950.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Vyberte si niektorý z už dokončených luxusných apartmánov a strešných jednotiek v najlepšej oblasti New Golden Mile na vyhľadávanom pobreží Costa del Sol.

Umiestnenie

Resort sa nachádza na úžasnom mieste medzi Marbellou a Estepona približne 2 km od mora, ku ktorému sa môžete dostať príjemnou cestou po rovine pešo či na bicykli. V blízkosti sa nachádza všetka občianska vybavenosť vrátane reštaurácií, pláží a špičkového golfového ihriska. Jedná sa skutočne o idylické miesto, kde si môžete užívať pokoj, nádhernú prírodu a čistý vzduch, bez toho aby ste sa museli vzdať luxusu a služieb, ktoré pobrežie Costa del Sol ponúka.

Dobrá vybavenosť rezortu

Dominantným prvkom rezortu je veľkolepý vonkajší bazén s rozlohou viac ako 450 m2, ktorý okrem menších apartmánových budov obklopuje viac ako 20 000 m2 záhrad s automatickým zavlažovaním. Súčasťou je tiež krytý vyhrievaný bazén, ktorý si môžete užívať po celý rok a vonkajšie športoviská.

Jednotky na predaj do osobného vlastníctva

Rezort bol stavaný v 3 fázach. Všetky sú už dokončené a apartmány sú pripravené na nasťahovanie. Teraz sa ponúkajú na predaj jednotky s 2 - 3 spálňami, ku ktorým patria parkovacie miesta a pivnica. Súčasťou sú priestranné terasy, ktoré ponúkajú výhľad na golf, more, hory, bazén či do záhrady. Apartmány zahŕňajú veľmi moderné interiérové prvky, ako napríklad luxusné presklené dvere na terasu (od podlahy až k stropu), veľkoformátové dlaždice, plne vybavenú kuchyňu Porcelanosa, klimatizáciu s inteligentnými termostatmi a ďalšie.

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou rezortu je skvelá dostupnosť. Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 55 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto alebo využiť taxi.

Najlepšia klíma v Európe

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Ponúka cez 300 slnečných dní v roku a ročnú priemernú teplotu 19 °C.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: