Akú úlohu hrá après ski pri výbere zimného strediska

Pri výbere lokality pre obstaranie nehnuteľnosti v niektorom z alpských stredísk ale aj len pri výbere zimnej dovolenky hrá úlohu celá rada faktorov.

Medzi najdôležitejšie budú logicky patriť faktory spojené s podmienkami pre lyžovanie. Aj tí najväčší milovníci lyžovania ale asi časom zistia, že by si svoju dovolenku mohli užiť lepšie, než len vyrážať každé ráno na zjazdovku a lyžovať do chvíle, než sa zastaví posledný vlek.

Alpské strediská toho ponúkajú oveľa viac než len perfektne pripravené svahy a lyžiarske trate. Pre takmer 60% ľudí hrá après ski dôležitú úlohu pri výbere, kam pôjdu na dovolenku. V prípade kúpy nehnuteľnosti v Alpách to platí dvojnásobne.

Zájsť si na drink, poznávať a vychutnávať si miestne vyhlásené špeciality, pobaviť sa s priateľmi. To všetko sa skrýva pod ľubozvučne znejúcimi slovíčkami après ski. Okrem toho sa v alpských strediskách koná celá rada najrôznejších festivalov, slávností, koncertov a ďalších kultúrnych predstavení. Zabudnúť nemôžeme ani na športové podujatia. Vedľa špičkových lyžiarskych pretekov, za všetky spomeňme slávny zjazd v Kitzbüheli, sa tu konajú aj preteky otvorené pre verejnosť.

Pre tipy na zaujímavé akcie stačí sledovať náš Twitter, Facebook alebo Google+ prípadne weby či sociálne siete jednotlivých stredísk alebo lyžiarskych oblastí.

A aké sú najlepšie après ski lokality podľa hodnotenia samotných návštevníkov?

Najlepšie après ski lokality:

1. Ischgl (24%)
2. Sölden (12,1%)
3. Mayrhofen (8,9%)
4. Livigno (8,4%)
5. Val Thorens (8,1%)

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: