Luxusné apartmány s priamym prístupom na privátnu pláž

Referenčné číslo: FK19880
Krajina: Taliansko
Región: Jadranské pobrežie
Mesto: Lido di Jesolo
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 55.82 m2 - 281.60 m2
 
Cena:
392.500 € - 1.193.500 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Inovatívna architektúra, luxusné vybavenie, bezpečná investícia a excelentné umiestnenie - to je nový rezort s priamym prístupom na privátnu pláž. Rezort splní všetky vaše očakávania, obklopí vás luxusom a zároveň komfortnou a pokojnou atmosférou. Žite svoj sen a nechajte, nech sa toto úžasné miesto stane vaším druhým domovom.

Viac informácií o tomto výnimočnom rezorte nájdete na www.resort-jesolo.cz.

Prednosti rezortu

 • Exkluzívna architektúra (Richard Meier, interiér: Matteo Thun)
 • 4 rôzne typy a veľkosti apartmánov
 • Kompletné vybavenie prémiovej kvality vybraný s citom pre detail
 • Priestranné balkóny a terasy
 • Excelentné umiestnenie priamo pri mori s privátnou plážou
 • Podzemné parkovacie miesta
 • Služby residence managera
 • 5* hotelový servis v hotelovej budove
 • Množstvo športových zariadení
 • Podľa želania - možnosť ďalšieho prenájmu
 • Široký výber kulinárskych špecialít
 • Možnosť využitia wellness a spa

Umiestnenie

Rezidencia sa nachádza vo východnej časti presláveného prímorského letoviska Lido di Jesolo priamo pri 15 km dlhej piesočnej pláže obmývané krištáľovo čistým Jadranským morom. V kombinácii s nádhernou promenádou, očarujúcou architektúrou a výhľadom na more, je rezort tou pravou prázdninovou destináciou pre osoby s vycibreným vkusom.

Môžete len odpočívať na pláži, alebo si urobiť výlet na bicykli a objavovať nádhernú krajinu v okolí, či podniknúť výlet do atraktívnych Benátok, Padova alebo Udine. Oblasť je ideálna aj pre milovníkov golfu a tenisu. V okolí sa nachádza 5 skvelých golfových ihrísk s 18 jamkami, na ktorých môžete zlepšovať svoju hru. Pre jachtárov sú v blízkosti dve mariny so všetkými službami a vybavením.

Dostupnosť

Rezort je veľmi dobre dostupný lietadlom, autom, autobusom či vlakom. Najbližšie letisko je v Benátkach (34 km) a v Treviso (48 km). Medzi Benátkami a Lido di Jesolo je zavedená aj autobusová linka. Najbližšia vlaková stanica je San Donà di Piave train station Venice (20 km) a Venezia Mestre train station (47 km).

Z Bratislavy sa sem dostanete autom za cca. 7 hodín.

Váš druhý domov pri mori

Rezort tvorí budova privátnych luxusných apartmánov v prvej línii pri mori, ktorá je priamo prepojená s vedľajším hotelom prevádzkovaným svetoznámou značkou. Majitelia tak môžu využívať služby 5* hotela vrátane vnútorných aj vonkajších bazénov, sauny, wellness centra, reštaurácie či baru. O exkluzívnu architektúru sa postaral svetoznámy architekt Richard Meier. Interiér navrhol uznávaný dizajnér Matteo Thun. Cieľom bolo postaviť takú nehnuteľnosť, ktorá si dlhodobo udržuje svoju hodnotu. Vznikne tak stavba vysokej kvality pri zachovaní bežných stavebných nákladov a čo najnižších prevádzkových nákladov.

Možnosť ďalšieho prenájmu

Apartmán môžete využívať pre seba, svoju rodinu a priateľov kedykoľvek po celý rok. Ak plánujete len občasné využitie, môžete využiť možnosť ďalšieho prenájmu prevádzkujúceho vedľajším hotelom. Tá ponúka možnosť flexibilného príjmu z prenájmu na základe reálnej obsadenosti, alebo garantovaného príjmu z prenájmu 3 % ročne z netto kúpnej ceny apartmánu, garáže a vybavenia na dobu 5 rokov.

Termín výstavby

Začatie stavebných prác je naplánované na jeseň 2018. Dokončenie sa očakáva na jar 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Taliansku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: