Moderné technológie posúvajú zážitky zo zjazdovky na ďalšiu úroveň

Pre mnohých z skôr narodených to môže byť realita zhmotnená zo sci-fi filmov z osemdesiatych rokov, pre mladšiu generáciu niečo úplne normálneho. Moderné technológie v každom prípade prinášajú novú dimenziu zážitkov z lyžovania.

Medzi oblasti, ktoré v oblasti využívania nových technológií hrajú takzvane prvú ligu, patrí najväčšia lyžiarska oblasť v Rakúsku: Ski Amadé.

Virtuálna prehliadka Ski amadé

Ako skúsení lyžiari ste v tunajšej oblasti pravdepodobne ako doma. Napriek tomu nemusí niekedy zaškodiť trocha domácej prípravy. Možno sa potom na čas strávený v rakúskych Alpách budete o to viac tešiť. Vďaka 3D panoramatickej mape môžete prezerať zjazdovky, vleky, lanovky aj lyžiarske chaty v pohodlí domova. Virtuálne jazdy kamerou, zábery z vtáčej perspektívy, dychberúce panorámy, to všetko vo vysokom rozlíšení.

Internet na zjazdovke zadarmo

Chcete sa prostredníctvom sociálnych sietí podeliť s priateľmi alebo rodinou o najnovšie zážitky priamo zo zjazdovky? Stiahnuť e-maily alebo omrknúť denné menu vo vašej obľúbenej reštaurácii? Žiadny problém pre vás ani váš dátový program. V oblasti Ski amadé je na 400 prístupových bodov umožňujúcich bezplatné použitie siete W-LAN na lyžiarskej dráhe.

Dátové okuliare Smart Ski Goggles

Jedným z technologických lákadiel sú dátové okuliare. Predstavené tu boli už v roku 2014. Od tej doby sa ale vývoj nezastavil a ich funkcie sa stále rozrastajú. Priamo v lyžiarskych okuliaroch si môžete nechať zobraziť najdôležitejšie informácie z lyžiarskeho areálu vrátane najnovších dát o stave zjazdoviek. Okuliare vám pomôžu nájsť cestu k vybraným vlekom, lanovkám, horským chatám alebo zábavným parkom.

Máte obavu, že vás zobrazované informácie budú rozptyľovať na lyžiach? Žiadny problém! Môžete si ich nakonfigurovať, aby sa od určitej rýchlosti vypli a nič nemohlo odvádzať vašu pozornosť od diania na zjazdovke.

Okuliare si môžete zakúpiť alebo si ich prenajať za 19 euro za deň.

Aplikácia Web-Mobile Connector

Ako si čo najlepšie a najpohodlnejšie naplánovať svoje trasy? Pekne v kľude a pohodlia na veľkom monitore vášho počítača môžete všetko jednoducho naplánovať. S pomocou plánovača, ktorý aj s ohľadom na požadované stupne obtiažnosti odporučí najvhodnejšie vleky, lanovky a zjazdovky zostavíte svoju trasu, ktorú si následne pošlete do svojho chytrého telefónu, aby ste ju mali stále pri ruke.

Viac informácií o digitálnom Ski amadé.

Nehnuteľnosti v oblasti Ski amadé

Oblasť Ski amadé je atraktívny aj pre investorov do alpských nehnuteľností. Pozrite sa na lokality pre nákup nehnuteľností v Rakúsku a zistite viac informácií o tom, ako kúpa nehnuteľnosti v Rakúsku prebieha. V prípade otázok kontaktujte kanceláriu Rellox. Radi vám pomôžeme a prevedieme vás celým procesom obstarania druhého bývania v Rakúsku.

Ilustračné foto: IM_photo/ Shutterstock

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: