Trump International Golf Club - Rezidenčné vily a apartmány

Referenčné číslo: DP19765
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubaj
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 91.00 m2 - 511.00 m2
 
Cena:
1.174.000 AED - 8.112.000 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

S rozlohou 42 miliónov štvorcových stôp je projekt domovom mnohých typov prvotriednych víl, ktoré vznikli za spolupráce jedného z najväčších dubajských developerov a známych svetových značiek, ako sú Fendi Casa a Paramount Hotels & Resorts.

Vily sú situované v oblasti Dubailand neďaleko obľúbeného Dubai Sports City. Súčasťou je mnoho obchodov najlepších svetových značiek, prvotriedne reštaurácie, športové a voľnočasové zariadenia a nechýbajú ani veľkolepé vonkajšie priestory. Vily obklopuje golfové ihrisko s golfovým klubom Trump International Golf Club Dubai a Park, ktorý ponúka cez 4 milióny štvorcových stôp bujnej zelene.

Hoci sa tento exkluzívny komplex nachádza iba 10 minút jazdy od Umm Suqeim Road a pýši sa ľahkým prístupom k hlavnej mestskej dopravnej sieti, predstavuje oázu pokoja a súkromia.

Trump International Golf Club Dubai

Toto veľkolepo upravené 18-jamkové golfové ihrisko, ktoré je prvé svojho druhu na Strednom Východe, bolo navrhnuté architektom Gil Hansom, ktorý vytvoril golfové ihrisko na Olympijských hrách v roku 2016, a ktorý je jedným z najvyhľadávanejších architektov golfových ihrísk sveta. Súčasťou je tiež golfová akadémia pre zlepšenie vašich schopností.

Exkluzívny klub ponúka špičkové reštaurácie, krásny bazén, najmodernejšie fitnes centrum a priestranný obchod s vybavením pre profesionálov ponúkajúci najnovšie golfové oblečenie a doplnky.

Vily na golfovom ihrisku

Ponúkame na predaj do osobného vlastníctva vily priamo pri golfovom ihrisku. Vily boli vkusne navrhnuté s ohľadom na priestrannosť a komfort svojich užívateľov. Ponúka fascinujúce výhľady a prvotriedne vybavenie.

Vily v parku

K predaju sa ponúkajú aj vily zasadené do priestranného parku. Obklopuje ich svieža zeleň s potôčikmi, cestičkami a bujnou vegetáciou. Váš druhý domov plný pokoja a harmónie.

Golfová rezidencia

Rada prepychových apartmánov s výhľadom na medzinárodne golfové ihrisko ponúkajú luxusne zariadené hotelové a rezidenčné štúdia, rovnako ako apartmány s jednou až štyrmi spálňami s krásnym výhľadom na golf.

Vily pod značkou Paramount Hotels and Resorts

Bývajte ako hollywoodska elita. Komorný komplex luxusných víl inšpirovaný strieborným plátnom vás ohromí.

Vily dizajnované od Fendi

Prvá kolekcia víl svojho druhu na svete. Vily Fendi ponúkajú svoj jedinečný štýl, ktorý vytvára nádherné prostredie pre komfortné druhý domov v Dubaji.

Pre viac informácií a aktuálnu ponuku nehnuteľností v tomto projekte nás prosím kontaktujte. Radi pre Vás dohodneme osobnú prehliadku a stretnutie s našim zástupcom v Dubaji. Spoločnosť Rellox ponúka tieto nehnuteľnosti priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: