Lokality pre nákup nehnuteľností v Španielsku

Costa del Sol, Andalúzia, južné Španielsko

Najväčší záujem a najväčšia ponuka nehnuteľností pre druhé a rekreačné bývanie sa sústredia do oblasti južného Španielska a regiónu Andalúzie. Andaluzskému pobrežiu Costa del Sol sa niekedy hovorí tiež Costa del Golf. Je tu totiž mnoho golfových ihrísk a nehnuteľnosti na predaj sa nachádzajú buď veľmi blízko pri golfe, alebo priamo na golfovom ihrisku. Ideálnou kombináciou pre aktívnu rekreáciu je blízkosť golfu a mora, čo Costa del Sol v plnej miere ponúka. Ceny štandardných menších apartmánov začínajú od cca 120.000 EUR.

Costa Almería

Costa Almería sa nachádza vo východnej časti Andalúzie. Prevažuje tu celoročne teplé a slnečné počasie, je tu v rámci Španielska jeden z najvyšších počtov slnečných dní v roku. Pozdĺž pobrežia je veľa piesočnatých pláží, v blízkosti sú samozrejme mnohé golfové ihriská, vrátane tých najkvalitnejších. Spoločnosť Rellox tu ponúka na predaj kvalitné nehnuteľnosti v golfových rezortoch alebo priamo pri pláži. Ceny nových apartmánov začínajú od cca 120.000 EUR.

Costa Blanca

Costa Blanca je vyhlásenou lokalitou pre letnú dovolenku a rekreáciu pri mori a golfe. Spoločnosť Rellox tu ponúka širokú škálu nehnuteľností na pobreží a pri golfe - nové apartmány od cca 120.000 EUR, radové domy od 200.000 EUR a samostatné domy od 300.000 EUR.

Mallorca / Baleárske ostrovy

Na Mallorce nájdete turistami hojne navštevované oblasti, najmä v okolí Palma de Mallorca, ale tiež kľudnejšie oblasti na východnej alebo severnej časti ostrova. Tiež tu je niekoľko golfových ihrísk, takže môžete spojiť aktívnu rekreáciu s odpočinkom na piesočnatej pláži. Je tu niekoľko marín a prístavov pre lode a jachty. Ceny nehnuteľností sú v priemere o niečo vyššie ako na pevnine Španielska. Apartmány sa predávajú od cca 180.000 EUR.

Kanárske ostrovy

Spoločnosť Rellox ponúka na predaj reality aj na Kanárskych ostrovoch - Fuerteventura, Gran Canaria, Tenerife a Lanzarote. Realitná kríza mala vplyv aj na ceny realít na týchto ostrovoch a na trhu sú reality pri mori za priaznivú cenu.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: