Marbella: Nové apartmány 500 metrov od pláže

Referenčné číslo: DI19662
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Marbella
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Cena:


Predané

Unikátne apartmány len 500 metrov od piesočnatej pláže, v lukratívnej oblasti Marbella na Costa del Sol. Výhodný pomer ceny a kvality. Možnosť celoročného vlastného užívania. Na predaj od českého developera.

Exkluzívna lokalita len 500 metrov od pláže

Projekt sa nachádza len 500 metrov od piesočných pláží Playa Cabopino a Playa Artola, v mieste chránenom piesočnými dunami, v blízkosti jedného z najlepších golfových ihrísk a romantického prístavu Cabopino s reštauráciami, obchodmi a kaviarňami.

Pláž Artola s jemným pieskom predstavuje jednu z najlepších pláží na španielskom pobreží Costa del Sol. Na pláž sa dostanete príjemnou prechádzkou sviežou zeleňou obklopujúcou obytný komplex a cez drevenú lávku vybudovanú nad dunami.

Unikátny projekt priamo od českého developera

Ponúkame unikátny rezidenčný bytový komplex s moderným vonkajším architektonickým riešením a jedinečným dizajnom interiérov s maximálne presvetlenými a otvorenými priestormi. Projekt zahŕňa celkom 30 apartmánov, ktoré sú rozdelené do dvoch trojposchodových budov. Apartmány na prízemí majú veľké terasy, alebo súkromnú záhradu. Apartmány v podkroví sú vybavené vírivkou, priestrannými terasami a soláriom.

Budovy obklopujú krásne záhrady s drevenými pergolami a atypický bazén s obvodovým pozvoľným zostupom. Súčasťou objektov je tiež spoločenský klub, úložné priestory a garáže.

Zaujímavosťou je, že tento projekt, ktorý je už vo výstavbe, pripravil a stavia renomovaný český developer. 

Kvalitné dokončenie a interiéry na vysokej úrovni

V interiéroch sú použité tie najlepšie materiály. Všetky byty disponujú systémom umožňujúcim kontrolu klimatizácie, alarmov a osvetlenia. Všetky byty zahŕňajú kuchyňu, obývaciu izbu, dve spálne, kúpeľňu, ktorá je súčasťou hlavnej spálne, a samostatnú toaletu. Byty sú predávané vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi, vstavaných skríň a sanity.

Kuchyne sú prepojené s obývacou izbou a sú vybavené exkluzívnym nábytkom, pracovnou doskou z akrylového minerálneho materiálu v bielej farbe, elektrospotrebičmi a odsávačom pár renomovaných značiek. Pre dosiahnutie väčšej priestrannosti je kúpeľňa navrhnutá spoločne so spálňou ako jednotný celok. Sklenené zásteny zároveň umožňujú jej oddelenie.

V Marbelle môžete stráviť 365 dní v roku

Umiestnenie projektu v oblasti južného Španielska poskytuje majiteľom nehnuteľností široké možnosti využitia nehnuteľnosti po celý rok. Vysoká letná turistická sezóna tu trvá od začiatku júna do konca septembra. Avšak ľudia z celého sveta prichádzajú do južného Španielska a najmä do Marbelly celoročne.

Dlhodobé priemerné teploty vzduchu činí v Marbelle v novembri 14 stupňov celzia. A v januári a vo februári sú len o dva stupne nižšie. Koho by nelákalo si počas zimných dní na Slovensku len na chvíľu odskočiť do tepla - prejsť sa po pláži, dať si v reštaurácii čerstvé kalamáre, alebo si zahrať golf, alebo sa len prejsť na bicykli. To všetko v blízkosti Vášho nového apartmánu.

Marbella je skutočný raj na pobreží Costa del Sol a jedna z najlepších prázdninových destinácií Andalúzie a celého Španielska. Návštevníkom ponúka širokú škálu možností k aktívnemu využitiu voľného času - kultúra, šport, spa a wellness, luxusné obchody, gurmánske reštaurácie apod.

Ročné výnosy z prenájmu činí až 8%

Z hľadiska španielskych zákonov ako majiteľ nie ste nútení nehnuteľnosť prenajímať. Váš nový apartmán teda môžete užívať 365 dní v roku. Avšak príjmy z prenájmu sú v oblasti Marbella veľmi zaujímavé.

Vzhľadom k dlhej vysokej sezóne a ďalších výťažností takmer počas celého roka - najmä o Vianociach, Slivestra a Veľkej noci - a tiež vzhľadom na vysoké ceny prenájmov v oblasti Marbella, sa pohybujú ročné výnosy z prenájmu až cca 8% (po odpočítaní prevádzkových nákladov, pred zdanením príjmu). V prípade tohto nášho projektu Vám radi sprostredkujeme služby profesionálnej agentúry na ďalší prenájom. Samozrejme je možné kombinovať čiastočné vlastné užívanie nehnuteľnosti s ďalším prenájmom.

Priame letecké spojenie z Bratislavy, Viedne alebo z Budapešti. Najjednoduchšou cestou, ako sa dostať z letiska v Malage do Vašej novej nehnuteľnosti, je taxislužba z letiska - za cca 30 minút a cca 60 eur budete vo Vašom novom apartmáne pri mori. Jednoduchá a celoročné dopravná dostupnosť do Málagy a následná dostupnosť z letiska do miesta bydliska v Španielsku predstavuje jednu z hlavných výhod projektu.

Priame letecké spojenia do Málagy

DO Z Bratislava Budapešť Viedeň Praha Mníchov Krakow Katowice
Málaga Ryanair Ryanair Ryanair, Eurowings, Austrian Airlines Ryanair
SmartWings
Czech Airlines
Norwegian.com
Lufthansa
Ryanair Ryanair


Výhodná investícia za dobrú cenu

Tento projekt predstavuje, podľa nášho názoru, jeden z najlepších a najkvalitnejších projektov na španielskom morskom pobreží z hľadiska pomeru ceny a kvality. 

Projekt bol už dokončený!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: