Nehnuteľnosti vo Villefranche Sur Mer - bývanie pre náročných

Úžasné bývanie v kopcoch nad prístavom a neopakovateľná atmosféra starobylého prístavného mestečka. To sú hlavné devízy Villefranche Sur Mer. Mestečka, ktoré si obľúbil Jean Cocteau, teraz sem s obľubou jazdia treba Bono Vox z U2. Aj preto sú vo Villefranche Sur Mer k nájdeniu tie najdrahšie rezidencie na celom svete.

Už po niekoľko desiatok rokov je Villefranche Sur Mer obľúbenou destináciou jak pre rezidentov a turistov, tak vďaka malebnému okolí tiež pre svetoznámych filmových režisérov.

Rezort sa nachádza v lokalite medzi mestami Nice a Monte Carlo, je tak ideálny tiež pre ľudí, ktorí pracujú v mestách na Azúrovom pobreží a hľadajú možnosť, ako apartmán v centre mesta vymeniť za peknú vilu s výhľadom na more. To vedľa záujmu zahraničných kupcov vytvára značnú dopyt po nehnuteľnostiach vo Villefranche Sur Mer.

Villefranche Sur Mer ponúka jedinečnú kombináciu moderných vymožeností a úžasné atmosféry starého rybárskeho mestečka. V okolí sa nachádza nespočetné množstvo nádherných pláži a zálivov, po náročnom dni je možné stráviť príjemný večer v niektorých z miestnych kaviarní alebo zájsť do niektorej z vynikajúcich reštaurácií - vždy je však zaručený úplný kľud a príjemná atmosféra.

Premýšľate o získaní nehnuteľnosti vo Villefranche Sur Mer alebo v niektorej z ďalších destinácií na Francúzskej riviére? Podeľte sa s nami o vaše predstavy o bývaní na Azúrovom pobreží a my vám pomôžeme s výberom domu alebo apartmánu, ktorý bude vyhovovať práve vám.

Užitočné odkazy:

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: