Vyberte si apartmán tam, kde býval James Bond

Služobné povinnosti zaviedli Jamesa Bonda, najslávnejšieho agenta všetkých čias, do krásneho prostredia Söldenu v rakúskych Alpách. Zaujíma vás, kde býval filmový štáb?

Ako sme vás už pred časom informovali na našom FacebookuTwitteri, v poradí dvadsiata štvrtá bondovka s názvom Spectre sa okrem iného nakrúcala v Söldenu a jeho okolí. Na agenta 007 v podaní Daniela Craiga tu čakali predovšetkým akčné scény. Po jeho boku sa vo filme objaví aj Léa SeydouxováMonica Bellucci. Rola hlavného zloducha pripadla Davu Bautistovi.

Lákalo by vás užívať si v Söldenu bývanie, aké mal k dispozícii filmový štáb, ktorý natáčal nového Jamesa Bonda? V našej ponuke sa môžete pozrieť na apartmány na predaj, nachádzajúce sa práve v objekte, ktoré pre svoje ubytovanie využil aj tím režiséra Sama Mendesa.

Komplex apartmánov v Söldene, 200 metrov od lanovky

Jedna až štyri spálňové apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste iba 200 metrov od hlavnej gondoly. Krásne výhľady, pešia dostupnosť všetkých dôležitých služieb. Komplex je napojený na štvorhviezdičkový hotel, v ktorom je k dispozícii wellness, spa, reštaurácie a ďalšie hotelové služby. » Viac informácií

Apartmány Sölden na prodejApartmány Sölden na prodej

Apartmány Sölden na prodejApartmány Sölden na prodej

Na prvé oficiálne zábery z natáčania Spectre, ktoré uvoľnila produkcia filmu, sa môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: