Nádherné radové domy v exkluzívnom rezorte na golfovom ihrisku PGA

Referenčné číslo: PG18275
Krajina: Španielsko
Región: Costa Brava
Mesto: Barcelona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 236.13 m2 - 286.68 m2
 
Cena:
710.000 € - 755.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Na golfovom ihrisku, ktoré je kandidátom pre Ryder Cup 2022!

Domy sa nachádzajú priamo na golfovom ihrisku PGA v dostupnosti všetky občianskej vybavenosti. V blízkosti nájdete svetoznáme mesto Barcelona, ktoré je hojne navštevované turistami.

V rezorte sa okrem iných druhov nehnuteľností ponúkajú aj radové domy. K dispozícii je ich celkom 8. Všetky radové domy sú veľmi priestranné a pozostávajú z 3 spální, obývacej izby s jedálňou, kuchyne a 3 kúpeľní. Všetky miestnosti sú kompletne zariadené moderným nábytkom. Každý dom má k dispozícii 2 súkromné parkovacie miesta, priestrannú pivnicu s prírodným svetlom a balkóny s nádherným výhľadom. Z obývacej izby na prízemí vedie priamy vstup na verandu s posedením a grilom. Priestory vo vile ponúkajú svojmu majiteľovi možnosť vybudovať si tu posilňovňu, herňu a podobne. V rezorte je k dispozícii bazén. Na želanie majiteľa je možné nechať do domu zabudovať klimatizáciu a kúrenie.

Golfový rezort je obľúbený vďaka rôznorodosti a kvalite služieb, ktoré je schopný poskytnúť. Golfové ihrisko sa stalo oficiálnym kandidátom pre turnaj Ryder Cup 2022. Okrem golfu sú tu aj iné možnosti pre prevádzkovanie voľnočasových aktivít. Napríklad tenisové kurty, požičovňa horských bicyklov, reštaurácie, ktoré ponúkajú rôzne druhy kuchyne a iné.

Barcelona ponúka veľa nákupných možností, typické španielske bary a reštaurácie, kde môžete ochutnať miestny tapas, ale aj nádherné pláže a prístav. Do Barcelony tiež lietajú priame lety z mnohých krajín, okrem iného aj z SR. Za zmienku stojí tiež mesto Girona, ktoré je vzdialené iba 10 min od golfového rezortu a ktoré ponúka zaujímavé pamiatky, napr. Katedrálu či zaujímavé budovy historickej štvrti.

Radové domy sú už dokončené a čakajú na svojich nových majiteľov.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: