Luxusné vily priamo na golfovom ihrisku PGA

Referenčné číslo: PG18276
Krajina: Španielsko
Región: Costa Brava
Mesto: Caldes de Malavella - Girona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 293.00 m2 - 295.00 m2
 
Cena:
1.050.000 € - 1.075.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tieto exkluzívne vily sa nachádzajú priamo na golfovom ihrisku PGA v dostupnosti všetky občianskej vybavenosti. V blízkosti nájdete svetoznáme mesto Barcelona, ktoré je hojne navštevované turistami.

Vily majú obytnú plochu o výmere 293-295 m2, pozostávajú zo 3-4 izieb, obývacej izby s kuchyňou a 3-4 kúpeľní. Všetky miestnosti sú veľmi priestranné a svetlé. Vily sú postavené na rozľahlých pozemkoch, takže ponúkajú aj dostatok vonkajšieho priestoru. K dispozícii je 9 víl, všetky sú postavené v exkluzívnom golfovom rezorte PGA a sú navrhnuté vynikajúcimi španielskymi architektami. Budú odovzdané s kompletne zariadenými kuchyňami a kúpeľňami. Nábytok a dekorácie nie sú zahrnuté v cene.

 Ku každej vile tiež patrí nádherná záhrada so súkromným bazénom a terasa, ktorá poskytuje výhľad na golfové ihrisko.

Golfový rezort je obľúbený vďaka rôznorodosti a kvalite služieb, ktoré je schopný poskytnúť. Golfové ihrisko sa stalo oficiálnym kandidátom pre turnaj Ryder Cup 2022. Okrem golfu sú tu aj iné možnosti pre prevádzkovanie voľnočasových aktivít. Napríklad tenisové kurty, požičovňa horských bicyklov, reštaurácie, ktoré ponúkajú rôzne druhy kuchyne a iné.

Barcelona ponúka veľa nákupných možností, typické španielske bary a reštaurácie, kde môžete ochutnať miestny tapas, ale aj nádherné pláže a prístav. Do Barcelony tiež lietajú priame lety z mnohých krajín, okrem iného aj z SR. Za zmienku stojí tiež mesto Girona, ktoré je vzdialené iba 10 min od golfového rezortu a ktoré ponúka zaujímavé pamiatky, napr. Katedrálu či zaujímavé budovy historickej štvrti.

Dve vily sú už dokončené a pripravené na okamžité odovzdanie novému majiteľovi.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: